Op de Huishoudbeurs heb ik een zak van Milka gekocht, je kreeg 5 producten voor maar € 3,00 en de enige rede dat ik die zak gekocht heb, was voor die nieuwe repen van Milka: “Milka Collage”.
Ik ben helemaal geen liefhebber van chocolade, maar was wel geïnteresseerd in hun nieuwe repen, na het zien van de reclame ervan.
Met name de karamel variant sprak mij wel aan, want karamel in chocolade vind ik dan wél erg lekker.
In deze reep zit karamel, biscuit en stukjes pure chocolade, ik vind hem op de foto al erg lekker uitzien en eenmaal uit de verpakking zag hij er nog altijd heel lekker uit!!
Als je een liefhebber bent chocolade met karamel erin, dan moet je deze echt proberen, hij is namelijk heerlijk!!! Je proeft de harde stukjes pure chocolade ook goed, de biscuit wat minder maar dat vind ik helemaal niet erg.. het geheel maakt het echt een heerlijke reep chocolade!
Een hele reep krijg ik nooit op in één avond, ik doe met een reep meestal weken, maar deze had ik toch echt na 4 avonden op! Elke avond een klein stukje afgebroken en heerlijk van genoten!
Een absolute aanrader dus!!
Xmelx
Haha, leuke en lekkere review 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Lekker was hij zeker ! 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Hoera ^^
LikeGeliked door 1 persoon
Hmmmmmmmm !! 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Try it !!
LikeGeliked door 1 persoon
Yessssss, i wi’ll ! Het ziet er echt heerlijkkkk uit!!
LikeGeliked door 1 persoon
Let me know !
LikeGeliked door 1 persoon
😉
-xoxoxo-
LikeGeliked door 1 persoon
Ziet er erg goed uit! Al ben ik niet een heel groot fan van karamel
LikeGeliked door 1 persoon
niet ? oh.. dat is jammer hahahahaha,
LikeLike
Verdorie ik had al zoveel zin in chocolade en nu zie ik dit! Ziet er echt heerlijk uit, als ik het stukje door het beeldscherm heen kon pakken had ik het gedaan, haha!
LikeGeliked door 1 persoon
Ja maar hij is ook echt zooooo lekker!!! Ga hem proberen!! It is worth it!! 😍
LikeLike
Ik ben al een tijdje benieuwd ernaar, maar zal het nu zeker gaan proberen 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Als je meer de chocolade wil proeven moet je de collage met framboos proeven. Daar zit geen karamel in 🙂 Laat maar weten wat je ervan vindt!! 🙂
LikeLike