Lente !!
Je voelt gewoon dat het lente begint te worden.
Het zonnetje laat zich soms zien, temperaturen die wat aangenamer worden.
Mensen zijn vrolijker, kinderen spelen met veel meer enthousiasme buiten, vogeltjes fluiten harder (van mij hoeven ze niet persé om half 7 al beginnen te kwetteren aan mijn raam, dat is soms wel een beetje irritant 😛 ) en de natuur begint er wat fleuriger uit te zien.
Je krijgt meer zin in dingen, om naar buiten te gaan, om in de tuin te werken, om eens goed op te ruimen.
Tenminste.. de meeste mensen krijgen daar meer zin in 🙂
Ik kan niet zeggen dat ik minder lui ben dan een ander jaargetijde, maar zo zie je dat er altijd uitzonderingen op de regel zijn.
Eerlijkheidshalve moet ik dan wel bekennen dat ik weer wat in de tuin gekloot heb (heel even maar), maar dat was het dan ook voor mijn vrije woensdagmiddag.
Ik heb ook nog een uurtje naar de hockey training van mijn zoon gekeken (gewoon met mijn winterjas aan, want ik heb het liever warm dan koud 😛 ) en dat is wel lekker met zo´n weertje hoor.
Ik heb mijn ogen weer uitgekeken, naar de hakjes, de colbertjes en de met 3 lagen besmeerde poppen-gezichten. Nog altijd totaal niet op mijn plek in de hockey wereld doe ik ook geen enkele poging om daar tussen te passen.
Ik vind het veel te leuk om gewoon mijn eigen ding te doen en daardoor af en toe langs iemand te lopen die het niet kan laten om toch nog eens om te draaien en nog eens goed te kijken.
Géén merkkleding, maar een gruwelijke jeans ?
Géén hakjes of make up ?
Grijs geverfd haar ?
Whoehahahaha, die blikken zijn soms goud waard!
Sommige mensen snappen niet dat er ook volk is die niet met de meute mee gaat 🙂
Later zijn we ook nog naar de VIP avond van het Kruidvat geweest, want dochterlief had het een en ander nodig.
En sja, als zij 20% korting hoort dan heeft ze ineens nog meer nodig.
Apart hè 😉
Mike en ik hadden de hele winkel inmiddels al 3 keer belopen, 2 keer verstoppertje gespeeld en nog een keertje gekeken wie het snelst Kyra gevonden had 😛
maar die muts stond nog altijd in dezelfde gang LoL.
Bij de make-up dus!
Toen ben ik zelf ook nog maar even gaan neuzen in die gang en ineens zag ik een aantal nieuwe kleurtjes nagellak staan.
Frisse kleuren, lente-kleuren en ik dacht: ik doe eens gek! (doe ik normaal nóóit!)
Normaal zou ik die kleuren niet op mijn nagels smeren, maar soms moet je eens iets doen wat anders is.
Oordeel zelf maar 😛
Ik heb 2 kleurtjes gekocht en de nagellak doet wel echt wat er op staat.
Één veeg en het is volledig gedekt!
Deze hoef je dus echt geen 2 keer te lakken, want na één laagje ben je gewoon klaar.
Als ik de andere kleur op mijn nagels gesmeerd heb, dan zal ik daar uiteraard ook een foto van posten.
Een heerlijke Woensdag, dankbaar voor het mooie weer en mijn vrije middag !! ❤
Laat ze zich maar een omdraaien en iets denken in hun eigen. Maar jij blijft zoals je wilt zijn, en dat is belangrijk vind ik.
Dragen waar je goed in voelt is veel belangrijker dan ergens bij te horen.
Aum Shanthi
LikeGeliked door 1 persoon
Daar ben ik het absoluut mee eens !! 🙂
❤
LikeGeliked door 1 persoon
Haha, gewoon lekker jezelf zijn lieverd! X
LikeGeliked door 1 persoon
dat kan ik het beste hahahahaha
xxx
LikeGeliked door 1 persoon
Ja, mensen kunnen heel raar kijken als je anders bent. Blijf me desondanks nog steeds kleurrijk kleden! Keep it up! 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Thanks !!
LikeGeliked door 1 persoon
Het was zalig !
LikeGeliked door 1 persoon
Ja dat was het echt he 😊
LikeGeliked door 1 persoon
Een mens kan nooit genoeg nagellak hebben 🙂 Of schoenen.
LikeGeliked door 1 persoon
Oh.. dan moet ik eens aan die schoenen werken want daar heb ik niet zoveel van 😂😂😂 🖒
LikeGeliked door 1 persoon
Hihihi, 20% korting is vaak 120% uitgeven 😉 Zo lekker veel korting, nou dan kun je extra kopen. Winkelier blij 😉
Wat een heerlijk weer was het deze week he! Hier is het net begonnen met regenen. Nog net de was droog gekregen. Ruikt dan zo lekker!
Heel goed weekend xx
LikeGeliked door 1 persoon
Gelukkig heeft ze zich ingehouden hahaha.
Vanmiddag regende het hier ook, maar daarna was het weer heerlijk weer!
Jij ook een heel fijn weekend. Ik ga nu sushi eten 😋😋😋😘
LikeGeliked door 1 persoon
Smakelijk! Heerlijk! Knuffffffff xx
LikeGeliked door 1 persoon
Lekker jezelf blijven hoor.. En dat kleurtje is enig!
VIP avond, nu je het zegt, ik had er ook een mail over. Vergeten.. 😦
LikeGeliked door 1 persoon
Thanks ! 🙂
Die avonden komen wel vaker, volgende keer dan maar 😉
LikeGeliked door 1 persoon